Google+ Followers

środa, 8 października 2014

Everydayme, kapsułki Vizir

Everydayme to portal stworzony z myślą o kobietach. Możemy na nim znaleźć wiele porad z różnych dziedzin. Oprócz tego strona oferuje zakładkę zatytułowaną "GRONO AMBASADORÓW". To właśnie tam zarejestrowałam się i zaczęłam zgłaszać do przygotowywanych kampanii. Niedawno zakwalifikowałam się do testowania kapsułek Vizir, przeznaczonych do prania tkanin kolorowych i białych.
Tego typu kampanie są całkowicie darmowe. Ważne jest dzielenie się opiniami z portalem lub agencją marketingową, która zorganizowała akcję.
Paczka ambasadorska zawierała: liczące 15 sztuk jedno opakowanie kapsułek, 15 pojedynczych opakowań z kapsułkami i ulotki. Pełnowymiarowy produkt był przeznaczony do mojego użytki, próbki natomiast zostały rozdane koleżankom do przetestowania.
Po wykonaniu paru prań mogę śmiało stwierdzić, że wielkim plusem jest zapach. Utrzymuje się nawet po praniu, co nie jest tak oczywiste przy użyciu innych środków piorących. Moim zdaniem na dużą uwagę zasługuje to, że kapsułki wypiorą nam ubrania niezależnie od koloru.
Myślę, że z całą pewnością mogę polecić Wam ten produkt. Jego cena waha się w granicach 20 zł za 15 sztuk.

2 komentarze:

  1. Miałam, testowałam i bardzo je lubię :) również obserwuję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja także jestem zachwycona! Zapraszam do zapoznania się z moją opinią na temat kampanii : www.test-it.blog.pl

    :)

    OdpowiedzUsuń